Bizi Arayın: +90 (322) 454 20 00 E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

demo

Misyonumuz
Butan Plastik ve Metal Sanayi olarak üstlenmiş olduğumuz misyon; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde standardı yüksek, en yüksek kalite hedefli hizmet vermektir. Bu doğrultuda hedefimiz insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, gelişen Türkiye’yle beraber hedeflerimize doğru büyüyerek ilerlemektir.

Vizyonumuz
Kuruluşumuzdan bugüne şirketimiz “Kaliteli hizmet, Kesin çözüm” sloganı üzerine şekillenmiştir. Bu vizyonun bizim için anlamı sunduğumuz ürün ve hizmetlerle piyasada müşteri memnuniyetini ve bize duyulan güveni her gün hak etmek ve ileri seviyelere taşımaktır.

İnovasyon
Şirketimizin bu günlere gelmesindeki en belirleyici faktörlerden bir tanesi yeniliklere açık olmasıdır. Mevcut işlerimizdeki inovatif yaklaşımlarımız ve yeni iş alanlarına yatırım faaliyetlerimiz köklü altyapımız ve deneyimli kadromuzun bir eseridir. 

Sorumluluk
Yaptığımız her işin, pazarlamasını yaptığımız her ürünün sorumluluğunu taşırız. Müşteri ile ilişkilerimizi güven ilkesi üzerine kurar, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı firma prensibi olarak kabul ederiz.

Bütan Enerji

Dünya hızla gelişiyor ve bu değişimin gerisinde kalmamızın imkansız olduğunu biliyoruz. Üstelik buna ayak uydurmanın yanı sıra gelecek nesillere de katkı sağlamak amacı ile bilgi ve tecrübemizi onların ihtiyaçlarına yönelik olarak bırakmamız gerektiğinin de bilincindeyiz.

Sosyal Medyada Biz:
facebook google skype

İletişim Bilgileri

Adres: Yeşiloba Mah. 46012 Sk. No:2 Seyhan / ADANA

Tel    : +90 (322) 454 20 20

Fax    : +90 (322) 429 18 25

E-Mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bütan Plastik ve Metal Sanayi